Proje Açıklaması

ERTL Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ERTL

ERTL Serisi Analog, 0-10V, 0-20mA, 4-20mA çıkışlı, özel geliştirilmiş tasarımlı, potansiyometrik transduserler. Transduserin içinde yerleşik bulunan elektronik devre sayesinde besleme voltajından etkilenmez, uzun mesafelere elektriksel gürültüsü yüksek ortamlarda dahi ölçüm sinyalini güvenle taşınmasını sağlar. 15-30 VDC ile beslenirler. Milli, konnektör çıkışlı, absolute, analog, pozisyon mesafe ölçümünde kullanılırlar. Ana uygulama alanları, Plastik enjeksiyon, Abkant Pres, Mermer, Testere, Hidrolik Makinalar, Robot uygulamaları ve otomasyon uygulamalarında kullanılırlar.

Model ERTL
ERTK Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ERTK

ERTK Serisi Analog, 0-10V, 0-20mA, 4-20mA çıkışlı, özel geliştirilmiş tasarımlı, potansiyometrik transduserler. Transduserin içinde yerleşik bulunan elektronik devre sayesinde besleme voltajından etkilenmez, uzun mesafelere elektriksel gürültüsü yüksek ortamlarda dahi ölçüm sinyalini güvenle taşınmasını sağlar. 15-30 VDC ile beslenirler. Milli, konnektör çıkışlı, absolute, analog, pozisyon mesafe ölçümünde kullanılırlar. Ana uygulama alanları, Plastik enjeksiyon, Abkant Pres, Mermer, Testere, Hidrolik Makinalar, Robot uygulamaları ve otomasyon uygulamalarında kullanılırlar.

Model ERTK
ERTM Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ERTM

ERTM Serisi Lineer Potansiyometre, özel geliştirilmiş tasarımlı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model ERTM
ELPH Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ELPH

ELPH Serisi Lineer Potansiyometre, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model ELPH
ELPC Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ELPC

ELPC Serisi Lineer Potansiyometre, akım/gerilim çıkışlı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model ELPC
ELPT Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ELPT

ELPT Serisi Analog, 0-10V, 0-20mA, 4-20mA çıkışlı, potansiyometrik transduser. Transduserin içinde yerleşik bulunan elektronik devre sayesinde besleme voltajından etkilenmez, uzun mesafelere elektriksel gürültüsü yüksek ortamlarda dahi ölçüm sinyalini güvenle taşınmasını sağlar. 15-30 VDC ile beslenirler. Milli, konnektör çıkışlı, absolute, analog, pozisyon mesafe ölçümünde kullanılırlar. Ana uygulama alanları, Plastik enjeksiyon, Abkant Pres, Mermer, Testere, Hidrolik Makinalar, Robot uygulamaları ve otomasyon uygulamalarında kullanılırlar

Model ELPT
ELPM Serisi Elektronik Devreli Lineer Potansiyometre Satış

Model ELPM

ELPM Serisi Lineer Potansiyometre, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model ELPM