Proje Açıklaması

Siemens Endüstriyel Otomasyon Endüstriyel Haberleşme Antenleri

Endüstriyel Haberleşme: Kabul Görmüş Standartlara Dayanarak Daha Fazla Verimlilik

Siemens, endüstriyel haberleşme ürünleri ve sistemleri ile işletme genelinde yüksek verimliliği sağlamaktır. SIMATIC Net gibi sınıfında en iyi ürün aileleri ile, kabul görmüş standartalara dayanan, geleceğe yönelik güçlü ve tam entegre data ağları uygulanabilmektedir. Geniş kapsamlı endüstriyel haberleşme çözümlerimiz ile, temel seviyede bir sensör bağlantı teknolojisinden, tüm işletmenin kalite ve üretim datalarının toplanıp, iletilmesine kadar olan tüm süreçlerde yüksek verimli ve tutarlı bir sistem kurulması sağlanabilmektedir.

Scalance X Endüstriyel Ethernet Switch ürün ailesi, XB0, X100, X200, X300, X400 ve X500 serileri ile tüm seviyelerdeki uygulamalarınız için en uygun switch ürününü sunmaktadır.

Scalance W Endüstriyel Kablosuz Haberleşme (Wireless) ürün ailesi, W784, W786, W788, serileri ile IEEE 802.11 a/b/g/h/n standartları ile tüm seviyelerdeki uygulamalarınız için en uygun kablosuz haberleşme ürünlerini sunmaktadır.

Scalance S security firewall / VPN ürün ailesi, S602, S612, S613, S623 serileri ile internet/uzaktan erişim ofis /endüstriyel network güvenli bağlantı uygulamalarınız için güvenlik ürününleri sunmaktadır.

Scalance W Endüstriyel Kablosuz Haberleşme (Wireless) anten ürün ailesi, 2.4 GHz ve 5 GHz için çok geniş anten ve aksesuar ürünlerini sunmaktadır.

Scalance / SINAUT GSM, GPRS, 3G modem ürün ailesi, MD720-3, MD741, M873, M875 serileri ile internet/uzaktan erişim, veri toplama ve RTU uygulamalarınız için modem ürününleri sunmaktadır.

Simatic Net endüstriyel network ailesi, endüstriyel ve ofis networklerinin kurulumu için, çok geniş kapsamlı kablo, konnektör ve aksesuar ürünleri sunmaktadır. Profibus, Profinet için bakır ve fiber kablolar, iki ucu konnektörlü hazır kablolar ve kablolama ile ilgili donanımlar sunulmaktadır.

Siemens Endüstriyel Haberleşme Switch Satış

Scalance X
Endüstriyel Ethernet Switch Ürün Ailesi

Endüstriyel Ethernet : Verimli otomasyon sistemlerinin omurga altyapısı

Endüstriyel veri ağları ve özellikle endüstriyel veri yolu sistemleri gereksinimleri sürekli genişlemekte ve kapsamları da artmaktadır. Endüstriyel Ethernet, bu ihtiyaçları tamamıyla karşılayabilen omurga bir teknolojidir. Endüstriyel Ethernet yetenekleri, üstün işlevsellik ve esneklik sağlamakla birlikte uzun mesafelerde bile değişen gereksinimleri karşılayabilmektedir.

Siemens Endüstriyel Haberleşme Wireless Satış

Scalance W
Endüstriyel Kablosuz Haberleşme (Wireless) Ürün Ailesi

Endüstriyel kablosuz haberleşme referans kriterleri belirliyor

Endüstriyel kablosuz haberleşme son derece esnek ve verimli otomasyon çözümleri için yeni fırsatlar yaratmaktadır. Siemens uzak kablosuz ağlar, IWLAN ve WirelessHART için emniyetli, sağlam ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Bu ürünler bina içi, bina dışı, ekstra zorlu koşullar altında kullanıma uygundur. Vinçler, AGV otomatik yönlendirmeli araç sistemleri ve uzaktan kontrol, uzaktan bakım gibi çok sayıda uygulamalarda olağanüstü güvenilirliği arttırmaktadır.