Proje Açıklaması

MLI Model Lineer Okuyucu Sensör Opkon Otomasyon Satış

MLI Model Lineer Okuyucu Sensör

MLI Model manyetik sensörler yüksek koruma sınıfı, hassas ve manyetize edilmiş band ile beraber kullanılır. Manyetik alandaki değişimleri ölçtüğü için temassız ölçme prensibiyle çalışırlar. Outdoor uygulamalarında, plastik enjeksiyon, profil ve metal kesme makinalarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model MLI
MPS Abkant Pres Lineer Enkoder Opkon Otomasyon Satış

MPS Abkant Pres Lineer Enkoder

MPS model lineer enkoder abkant pressler için özel olarak tasarlanmış ve hareketli referans özelliğine sahip manyetik enkoderlerdir. Özel rulman yataklar ve ayarlanabilir referans özelliği sayesinde manyetik enkoderler grubunun en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Manyetik olmaları sebebiyle uzun ömürlü ve koruma sınıfları yüksektir.Toz, yağ ve nemden etkilenmemektedirler.Her türlü koşulda güvenle kullanılabilen ürünlerdir. Abkant Pres makinalarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Model MPS
MLC Model Piston Tipi Lineer Enkoder Opkon Otomasyon Satış

MLC Model Piston Tipi Lineer Enkoder

Model MLC serisi piston tipi lineer enkoder, çift taraftan mafsallı yapısı sayesinde, birbirinden bağımsız iki noktanın mesafesini ölçme amaçlı kullanılırlar. Mafsallı yapısından dolayı açısal hareketi ölçme amaçlı da kullanılabilirler. Ağırlıklı olarak Memer Makineleri, Boru büküm (Roll Bending), Saç Büküm ve Ambalaj Makinalarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model MLC
MLR Abkant Pres Lineer Enkoder Opkon Otomasyon Satış

MLR Abkant Pres Lineer Enkoder

MLR Model Lineer enkoderler uzun ömürlü, referanslı, yüksek koruma sınıfı ve abkant presler için özel olarak tasarlanmış referanslı enkoderlerdir. Abkant pres makinalarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Model MLR
MLIP Model Lineer Yataklı Enkoder Opkon Otomasyon Satış

MLIP Model Lineer Yataklı Enkoder Opkon Otomasyon Satış

MLIP Model lineer enkoder yüksek koruma sınıflı, hava koşullarına karşı dayanıklı, 25 metreye kadar uzatılabilir ve kendinden yataklı yapısı sayesinde montajı kolay ürünlerdir. Manyetik alandaki değişimleri ölçtüğü için temassız ölçme prensibiyle çalışırlar. Profil ve metal kesme, plastik enjeksiyon makinalarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar

Model MLIP