Proje Açıklaması

RTL Serisi Lineer Potansiyometre

Model RTL

RTL Serisi Lineer Potansiyometre özel geliştirilmiş tasarımlı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model RTL
LPT Serisi Lineer Potansiyometre

Model LPT

LPT Serisi Lineer Potansiyometre, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model LPT
RTK Serisi Lineer Potansiyometre

Model RTK

RTK Serisi Lineer Potansiyometre, özel geliştirilmiş tasarımlı kablo çıkışlı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme, Metal Enjeksiyon, Test Sistemleri ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model RTK
RTM Serisi Lineer Potansiyometre

Model RTM

RTM Serisi Lineer Potansiyometre, özel geliştirilmiş tasarımlı, çift taraftan mafsallı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Özellikle Saç Bükme (Roll Bending) Makinalarında, Tekstil, Kağıt, Matbaa, Plastik Folyo Makinalarında, Gerginlik Kontrolünde, Ağaç İşleme, Kauçuk Kalenderlerinde, Otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılırlar. Cetveller iki uçtaki mafsallarından bağlanarak 2 hareketli nokta arasındaki mesafeyi mutlak (absolute) olarak ölçmekte kullanılırlar. Ayrıca bu çift uçtan mafsallı cetveller 3 boyutlu hareket (orbital), similatörler, hareketli sinema koltukları gibi, uygulamalar için de uygundur.

Model RTM
LPC Serisi Lineer Potansiyometre

Model LPC

LPC Serisi Lineer Potansiyometre, Ø38mm yuvarlak gövdeli, Ø10mm paslanmaz çelik milli, ağır koşullara uygun, çift taraftan mafsallı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Özellikle Saç Bükme (Roll Bending), Boru Bükme, Giyotin Makas, Yatay Daire Makinalarında, Tekstil, Kağıt, Matbaa, Plastik Folyo Makinalarında, Gerginlik Kontrolünde, Ağaç İşleme, Kauçuk Kalenderlerinde, Otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılırlar. Cetveller iki uçtaki mafsallarından bağlanarak 2 hareketli nokta arasındaki mesafeyi mutlak (absolute) olarak ölçmekte kullanılırlar. Ayrıca bu çift uçtan mafsallı cetveller 3 boyutlu hareket (orbital), similatörler, hareketli sinema koltukları gibi, uygulamalar için de uygundur

Model LPC
LPH Serisi Lineer Potansiyometre

Model LPH

LPH Serisi Lineer Potansiyometre, uzun ölçme boyları (uzun stroklar) için, üstten çekmeli, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Plastik enjeksiyon, Metal Enjeksiyon, Hidrolik Presler, Mermer, Metal, Saç, Tekstil, Ağaç İşleme ve Otomasyon gibi uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Model LPH
LPM Serisi Lineer Potansiyometre

Model LPM

LPM Serisi Lineer Potansiyometre, çift taraftan mafsallı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, ekonomik, rezistif lineer pozisyon ölçme cetvelleridir. Özellikle Saç Bükme (Roll Bending) Makinalarında, Tekstil, Kağıt, Matbaa, Plastik Folyo Makinalarında, Gerginlik Kontrolünde, Ağaç İşleme, Kauçuk Kalenderlerinde, Otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılırlar. Cetveller iki uçtaki mafsallarından bağlanarak 2 hareketli nokta arasındaki mesafeyi mutlak (absolute) olarak ölçmekte kullanılırlar. Ayrıca bu çift uçtan mafsallı cetveller 3 boyutlu hareket (orbital), similatörler, hareketli sinema koltukları gibi, uygulamalar için de uygundur.

Model LPM
LPS Serisi Lineer Potansiyometre

Model LPS

LPS Serisi Lineer Potansiyometre, geri dönüş yaylı, rezistif voltaj bölücü prensibiyle çalışan, uzun mekanik ömürlü, yüksek hassasiyetli, rezistif lineer pozisyon ölçme sensörleridir. Kalınlık, Derinlik, Gerginlik, ölçme uygulamalarında, Test Makinalarında ve diğer Otomasyon uygulamalarında kullanılırlar.

Model LPS